MERAK ETTİKLERİNİZ

BAMBALA’NIN ANLAMI NEDİR?

Bambal, iştahlı çocuk anlamına gelmektedir. Markamızı iştahlı çocuklarımıza ithaf ettik, Bambala’yı kurduk.

HAMMADDELERİNİZİ NEREDEN TEMİN EDİYORSUNUZ?

Hammaddelerimizi Kartal ve Göztepe Özgürlük Parkı Ekolojik (organik) Halk Pazarından özenle seçiyoruz.

ÜRÜNLERİNİZİ NASIL HAZIRLIYORSUNUZ?

İnternet sitemizden ya da diğer kaynaklarımızdan siparişinizi geçtiğiniz andan itibaren mutfağımızda hummalı bir çalışma başlıyor. Meyve ve sebzelerimizi pişirip, taptaze ürünlerinizi en hızlı şekilde hazırlıyoruz.

NE ZAMAN SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Siparişleriniz aynı gün içinde seçtiğiniz teslim şekline göre size gönderilir. Saat 15:00’ten sonraki siparişler ertesi gün teslim edilmektedir. Pazar günü kapalı olduğumuz için, Cumartesi 15:00'den sonraki siparişler pazartesi teslim edilir.

HANGİ İLLERE GÖNDERİM YAPIYORSUNUZ?

Atıştırmalık ve Çorba harçlarımız tüm Türkiye'ye gönderilmektedir. Kavanoz ürün gruplarımız şimdilik sadece İstanbul içine dağıtılmaktadır.

ÜRÜNLERİ NASIL VE NE KADAR MUHAFAZA EDEBİLİRİM?

Ürünlerimiz siparişiniz üzerine taze olarak günlük üretilmektedir. Ürünlerimizde hiçbir koruyucu ya da katkı maddesi kullanılmamaktadır. Her iki teslimat şeklimizde de ürünlerimiz taze olarak mutfağımızdan zaman kaybetmeden size ulaşmak için yola çıkar. Size ulaştıktan sonra hemen tüketilmeyecekse buzdolabında muhafaza edilmelidir. Soğuk zincir kırılmadığı takdirde raf ömrümüz kavanoz mamalarda 3 gün, atıştırmalıklarımızda 1 hafta, çorba harçlarımızda 4 aydır.

HANGİ ÜRÜN ÜRETİM SERTİFİKALARINA SAHİPSİNİZ?

Tarım ve Orman Müdürlüğü üretim işletme kayıt belgemiz, belediye üretim ruhsatımız ve organik hammaddelerimizin organik sertifikaları mevcuttur.

ÜRÜNLERİN GÖNDERİMLERİ SÜRELERİ NE KADARDIR?

Ürünleriniz, ürünler hazırlandıktan sonra gün içinde size ulaşır. Saat 15:00'ten sonra verilen siparişler ise ertesi gün size teslim edilir. "Kapıda ödeme" seçeneği gönderimleri Cumartesi günleri yapılmaktadır. "Kapıda ödeme" seçeceği sadece istanbul için geçerlidir.

KARGO İLE Mİ KURYE İLE Mİ TESLİMAT YAPIYORSUNUZ?

İstanbul içine kurye ile ulaştırılmaktadır. Yani üretildikten birkaç saat sonra ürünler elinizde olur. İstanbul dışına kargo ile hizmet vermekteyiz.