ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA SORULANLAR

Bambal, iştahlı çocuk anlamına gelmektedir. Markamızı iştahlı çocuklarımıza ithaf ettik ve Bambala’yı kurduk.

Hammaddelerimizi Kartal ve Göztepe Özgürlük Parkı Ekolojik (organik) Halk Pazarından özenle seçiyoruz.

İnternet sitemizden ya da diğer kaynaklarımızdan siparişinizi geçtiğiniz andan itibaren mutfağımızda hummalı bir çalışma başlıyor. Meyve ve sebzelerimizi pişirip, taptaze ürünlerinizi en hızlı şekilde hazırlıyoruz.

Ürünlerimiz siparişiniz üzerine taze olarak günlük üretilmektedir. Ürünlerimizde hiçbir koruyucu ya da katkı maddesi kullanılmamaktadır. Her iki teslimat şeklimizde de ürünlerimiz taze olarak mutfağımızdan zaman kaybetmeden size ulaşmak için yola çıkar. Size ulaştıktan sonra hemen tüketilmeyecekse buzdolabında muhafaza edilmelidir. Soğuk zincir kırılmadığı takdirde raf ömrümüz kavanoz mamalarda 3 gün, atıştırmalıklarımızda 1 hafta, çorba harçlarımızda 4 aydır.

Tarım ve Orman Müdürlüğü üretim işletme kayıt belgemiz, belediye üretim ruhsatımız ve organik hammaddelerimizin organik sertifikaları mevcuttur.

İŞLETME HAKKINDA SORULANLAR

Siparişleriniz aynı gün içinde seçtiğiniz teslim şekline göre size gönderilir. Saat 15:00’ten sonraki siparişler ertesi gün teslim edilmektedir. Pazar günü kapalı olduğumuz için, Cumartesi 15:00’den sonraki siparişler pazartesi teslim edilir.

Atıştırmalık ve Çorba harçlarımız tüm Türkiye’ye gönderilmektedir. Kavanoz ürün gruplarımız şimdilik sadece İstanbul içine dağıtılmaktadır.

Ürünleriniz, ürünler hazırlandıktan sonra gün içinde size ulaşır. Saat 15:00’ten sonra verilen siparişler ise ertesi gün size teslim edilir. “Kapıda ödeme” seçeneği gönderimleri Cumartesi günleri yapılmaktadır. “Kapıda ödeme” seçeceği sadece istanbul için geçerlidir.

İstanbul içine kurye ile ulaştırılmaktadır. Yani üretildikten birkaç saat sonra ürünler elinizde olur. İstanbul dışına kargo ile hizmet vermekteyiz.